Vrba Rokytnice-Slavičín
Menu Aktuality O nás Trénink Chov Prodej Fotogalerie Kontakty
Obrázek náhodný obrázek

TAMMYRAY * 8.4.2007

Tammyray je osmým potomkem klisny Tammy , která dokázala dát koně nejvyšší kategorie jak na rovině, tak i na překážkách. Tamalirega(viz Tankréga) lehce zvítězila v JCK(L), Tanečnice byla naopak špičkovou překážkářkou, jejíž celkový zisk na dotacích překonal hranici půl milionu Kč. Další potomek Tammyjoom zvítězil a mnohokrát se umístil na rovině, ale ještě více se mu dařilo ve steeplechase, kde zatím získal 1 vítězství a 4 umístění z 5 startů. Tammybin na rovině zvítězil ve "trojkách", ale ještě větší talent prokázal v překážkovém provozu, když teprve při svém třetím startu nad skoky získal třetí místo v Zlatém poháru Paramo(L). Nesmírně užitečný (dotaci získal ve všech svých 14 životních startech) univerzál byl Tammy'n Classy(Secret'n Classy), jenž si už při svém třetím překážkovém startu připsal 4.místo v Gd-2 v Meranu a poté získal další cenná umístění.
Matkou Tammy je Dakotova dcera Taszka, příslušnice výborné polské rodiny z níž pochází mj, také vynikající Tankred, Tantra, Tytus, Treviso, či Toast.


Na říjnové pardubické dražbě 2008 se Tammyray zalíbil trenéru J. Votavovi. A to natolik, že si jej vydražil a Támouš se k němu "přestěhoval" hned následující den.

Rodokmen

TAMMYRAY RAY OF LIGHT(IRE) RAIBOWS FOR LIFE(CAN) LYPHARD(USA)
RAINBOW CONNECTION(CAN)
TOPMOST(IRE) TOPVILLE(IRE)
ARENETTA(IRE)
TAMMY MYS FLYING STAR(DEN)
MYJAXA
TASZKA(POL) DAKOTA(IRE)
TERLICA(POL)

Dostihová kariéra

Ve dvou letech zůstal výsledky na dráze poněkud za očekáváním a je tak možné, že svůj potenciál ukáže až v překážkových dostizích.


I ve třech letech ještě jeho výkony zůstávaly za očekáváním z tréninku, ale ve čtyřech letech už ukázal, co v něm je, když ve Velké Chuchli získal dvě lehká vítězství na proutěnkách.

ROK POČET STARTŮ VÍTĚZSTVÍ UMÍSTĚNÍ DOTACE GH
2011 6 2 2 60.950 74.5
2010 6 0 4 20.900 61
2009 4 0 1 3.000 56.5

TAMMYRAY TAMMYRAY TAMMYRAY TAMMYRAY TAMMYRAY TAMMYRAY TAMMYRAY TAMMYRAY TAMMYRAY TAMMYRAY TAMMYRAY TAMMYRAY TAMMYRAY TAMMYRAY TAMMYRAY TAMMYRAY TAMMYRAY Chyba! Obsah nemůže být vypsán!
< zpět | nahoru^ | mapa webu
© DZOLO 2006