Vrba Rokytnice-Slavičín
Menu Aktuality O nás Trénink Chov Prodej Fotogalerie Kontakty
Obrázek náhodný obrázek

KLEONNE * 14.3.2011

Chovatel: Jaroslav Kunčar, Králov


V naší stáji od začátku listopadu 2011. Byl zakoupen stájí TVD-Technická výroba a.s., na podzim 2013 byl odkoupen naší stájí.


Vytrvalec, silný, tempový kůň se skokovými předpoklady (polosestra Kimenne v r. 2014 2. v Ceně Vltavy(NL).


Velmi flegmatický, klidný, lehce jezditelný koník.

Rodokmen

KLEONNE EGERTON(GER) GROOM DANCER (USA) BLUSHING GROOM (FR)
FEATHERHILL (FR)
ENRICA (GB) NINISKI (USA)
EICIDORA (GER)
KATA HARI GAY DEVIL (GB) FORZANDO (GB)
PAGAN QUEEN (GB)
KETLIN (CZE) LINCOLN (CZE)
KETRA (CZE)

Dostihová kariéra

Kariéru zahájil až na podzim jako tříletý. Po dvou seznamovacích startech na krátkých distancích se, i přes stále ještě nevyzrálý projev, stihl do konce sezóny dvakrát umístit - jednou na druhém a jednou na čtvrtém místě. Ve čtyřech letech se pravidelně umisťoval na vytrvaleckých distancích. Pouze jednou se dočkal své oblíbené měkké půdy a hned z toho bylo vítězství - v žákovském hdcpu v Praze se Simčou Molkovou. Sezónu ukončil již na zač. září pro zranění kopyta.


V pěti letech jsem od něj očekávali nejlepší výsledky, ale Kleon ač dozrál, tak naše očekávání nenaplnil. I tak ale předvedl dva pěkné výsledky na supervytrvaleckých distancích a jeho handicapové hodnocení paradoxně proti minulé sezóně stouplo.

ROK POČET STARTŮ VÍTĚZSTVÍ UMÍSTĚNÍ DOTACE GH
2016 6 0 2 4.800 52
2015 7 1 4 26.400 50,5
2014 5 0 3 17.500 42
2013 0 0 0 0 -

KLEONNE KLEONNE KLEONNE KLEONNE KLEONNE KLEONNE KLEONNE KLEONNE KLEONNE KLEONNE KLEONNE KLEONNE KLEONNE KLEONNE KLEONNE KLEONNE KLEONNE KLEONNE KLEONNE KLEONNE KLEONNE KLEONNE KLEONNE KLEONNE KLEONNE KLEONNE KLEONNE KLEONNE KLEONNE KLEONNE KLEONNE KLEONNE KLEONNE KLEONNE KLEONNE KLEONNE KLEONNE KLEONNE KLEONNE KLEONNE KLEONNE Chyba! Obsah nemůže být vypsán!
< zpět | nahoru^ | mapa webu
© DZOLO 2006