Vrba Rokytnice-Slavičín
Menu Aktuality O nás Trénink Chov Prodej Fotogalerie Kontakty
Obrázek náhodný obrázek

TAMALIRÉG * 26.4.2013

Syn vítězky JCK Tamaliregy a vítěze Deutsches Derby Next Deserta.


Pozdní, ale velmi šikovný a navíc hodný koník:))


Tamalirég je synem vítězky Jarní ceny klisen(L) TAMALIREGY(Lincoln), z jejichž potomků zatím nejvíce vynikl trojnásobný vítěz ve dvou letech a posléze nejlepší účastník českého chovu v Českém Derby (Gd-3) 2008 TESIOV(Mill Pond). Dále je Tamalirega matkou slušného vytrvalce TEMERAFA(Enjoy Plan), mj. 4. z Karlovarské dvojnásobné míle, několikanásobného vítěze na rovině TYGRA ROKYTENSKÉHO, vítězky na rovině i na překážkách TANKRÉGY(Laroche) a TUARÉGY(Mill Pond), umístěné na rovině i na překážkách. .


Druhou matkou Tamaliréga je TAMMY(Mys). Ta je matkou vynikající steeplerky TANEČNICE(Sectori) (jedničková vítězka, zisk přes půl milionu Kč ), TAMMY´N CLASSYHO (vítěz na rovině i na překážkách, umístění v dostizích statutu Gd-2 a Listed v Meranu, či Ceně České televize (I.kat.), ve 16 startech vždy v cíli na dotovaném místě ), v Zlatém poháru Paramo(L) umístěného TAMMYBINA, vítěze na rovině i překážkách TAMMYJOOMA, či dvojnásobného lehkého vítěze na proutěnkách TAMMYRAYE!


Třetím matkou Tamaliréga je pak TASZKA(Dakota). Ta je příslušnicí úspěšné polské rodiny  - pochází z ní mj. našemu turfu velmi známí výborní koně jako Tankred, Treviso, Tantra, Tytus, Taro či Toast.


Z důvodu přerušení tréninkové činnosti byl Tamalirég v srpnu 2017 prodán. Nyní jej připravuje Martin Liška a na dráze hájí barvy pana Žďárského.

Rodokmen

TAMALIRÉG NEXT DESERT(IRE) DESERT SUN(GB) GREEN DESERT(USA)
ORGANZA(GB)
NIGHT PETTICOAT(GER) PETSOKI(GB)
NIGHTROCKETTE(GER)
TAMALIREGA LINCOLN MASIS
LIKONI
TAMMY MYS
TASZKA

Dostihová kariéra

Tamík patří k pozdnějším zástupcům své rodiny. Dostihový debut nebyl špatný, ale pak už se zbytek sezóny trápil se šimbajny. Potenciál má ale slušný, jak pro rovinové, tak překážkové dostihy.

ROK POČET STARTŮ VÍTĚZSTVÍ UMÍSTĚNÍ DOTACE GH
2016 3 0 0 0 44,5
2015 0 0 0 0 -

TAMALIRÉG TAMALIRÉG TAMALIRÉG TAMALIRÉG TAMALIRÉG TAMALIRÉG TAMALIRÉG TAMALIRÉG TAMALIRÉG TAMALIRÉG TAMALIRÉG TAMALIRÉG TAMALIRÉG Chyba! Obsah nemůže být vypsán!
< zpět | nahoru^ | mapa webu
© DZOLO 2006