Vrba Rokytnice-Slavičín
Menu Aktuality O nás Trénink Chov Prodej Fotogalerie Kontakty
Obrázek náhodný obrázek

IMPOSANT FOR LIFE * 23.3.2005

Ušlechtilý hnědák je synem v chovu velmi úspěšné Imposanty(Patcher), jejíž všichni potomci, krom nikdy nestartovšího Imposanta a kariéru předčasně ukončivší Ircany, na dráze zvítězeli a to minimálně v dostihu III. kategorie.
Izy (Lincoln) zvítězila ve Slušovských Oaks(CH), Imposant Bin(Bin Shaddad) obsadil druhé místo v nabitém Starohájském kritériu(L), Imposant Rules (House Rules) zvítězil třikrát na rovině a první místo získal i ve steeplechase, Imposant Shaddad (Bin Shaddad) již vybojoval tři prvenství v chuchelských "trojkách" a několik umístění v II. i I.kategorii, Imposant Sharp (Sharp End) zvítězil dvakrát.


V lednu r.2007 prodán manželům Kútníkovým. Od sklonku léta 2007 v tréninku u Martina Suchánka.  V sezóně 2009 v domácí přípravě u svých majitelů..

Rodokmen

IMPOSANT FOR LIFE RAINBOWS FOR LIFE(CAN) LYPHARD(USA) NORTHERN DANCER(CAN)
GOOFED(USA)
RAINBOW CONNECTION(CAN) HALO(USA)
HANGIN ROUND(USA)
IMPOSANTA PATCHER(IRE) PATCH(GB)
ALACE(FR)
ISIKA SCOTTISH RIFLE(GB)
ISBENA

Dostihová kariéra

Ve dvou letech nestartoval, ale byly do něj vkládány velké nadějě. Tomu nasvědčuje i to, že byl hlášen do všech tří dostihů klasické trojkoruny..


Sezónu 2008 odstartoval slušně: Při svém debutu hodně zaostal na startu, ale výborným finišem ještě stihl získat druhé místo. O tři  týdny později získal opět díky dobrému zrychlení v cílové rovině blízké třetí místo v slušně obsazené trojce, přičemž 1.800m bylo stále ještě příliš krátkých.. 


Dalším cílem byla Velká Červnová(NL), kde měl Rayen ukázat co v něm opravdu je, ale jeho výživná kondice byla dalece vzdálená tomu, jak by měl vypadat kůň hlášený do Derby, potažmo do jakéhokoli dostihu.. A podobně vypadal bohužel i při dalším, ale naštěstí také posledním, "pokusu" sezóny, v srpnu v Karlových Varech..


Na sezónu 2009 se přestěhoval ke svým majitelům, v paddocku vypadal mnohokrát lépe, ale v dostizích působil dojmem - hlava a srdce by chtěli, ale svaly natrénováno nemají...

ROK POČET STARTŮ VÍTĚZSTVÍ UMÍSTĚNÍ DOTACE GH
2011 2 0 1 7.800 58
2010 4 0 1 3.000 58
2009 4 0 1 2.250 62
2008 4 0 2 17.050 74

IMPOSANT FOR LIFE IMPOSANT FOR LIFE IMPOSANT FOR LIFE IMPOSANT FOR LIFE IMPOSANT FOR LIFE IMPOSANT FOR LIFE IMPOSANT FOR LIFE IMPOSANT FOR LIFE IMPOSANT FOR LIFE IMPOSANT FOR LIFE Chyba! Obsah nemůže být vypsán!
< zpět | nahoru^ | mapa webu
© DZOLO 2006