Vrba Rokytnice-Slavičín
Menu Aktuality O nás Trénink Chov Prodej Fotogalerie Kontakty
Obrázek náhodný obrázek

IZYNIN * 11.3.2007

Izynin je třetím synem a čtvrtým potomkem třídové vytrvalkyně a velké bojovnice Izy . Ta již jako dvouletá lehce zvítězila v dostihu na 1.800m a ve třech letech zadrženě zvítězila ve Slušovském Oaks(NL) a obsadila druhé místo ve Stříbrném poháru(NL) a třetí místo v Ceně Hřebčína Napajedla(NL).


Po Pardubické dražbě rozšířil řadu zástupců stáje Orling, paní ing. Duškové. Stejně jako jeho polobratr a nerozlučný kamarád Tammyraypak byl připravě u trenéra J.Votavy.


Bohužel jaký byl Ízoušův potenciál se už asi nikdy nedovíme. Po tom co dokázal ve dvou letech předvést i slušnonu třídu, se totiž musel z důvodů finančních problémů své majitelky od pana Votavy odstěhovat k panu Theimerovi. Zde mu ale nebala dána šance pokračovat v rovinové kariéře a místo toho absolvoval svůj debut ve tříleté sezóně hned v proutěnkách. To by samozřejmě tak nevadilo, kdyby to nebylo na tenkrát velmi tvrdé a hrbaté dráze ve Slušovicích... Vzhledem k tomu, že finanční trable majitelky pokračovaly, šance na rekonvalescenci Izymu dány nebyly a putoval do sportu...

Rodokmen

IZYNIN RAY OF LIGHT(IRE) RAIBOWS FOR LIFE(CAN) LYPHARD(USA)
RAINBOW CONNECTION(CAN)
TOPMOST(IRE) TOPVILLE(IRE)
ARENETTA(IRE)
IZY LINCOLN MASIS
LIKONI(GB)
IMPOSANTA PATCHER
ISIKA

Dostihová kariéra

Debut absolvoval na sklonku července na mosteckém hipodromu, ale v duchu tradice své rodiny, měl tento start jen čistě seznamovací charakter. O dva měsíce později se představil chuchelskému publiku a předvedl velký progres, když slušným závěrem vybojoval třetí místo v kvalitně obsazené trojce.

ROK POČET STARTŮ VÍTĚZSTVÍ UMÍSTĚNÍ DOTACE GH
2013 0 0 0 0 -
2010 1 0 1 5.250
2009 3 0 1 9.000 60

IZYNIN IZYNIN IZYNIN IZYNIN IZYNIN IZYNIN IZYNIN IZYNIN IZYNIN IZYNIN IZYNIN IZYNIN Chyba! Obsah nemůže být vypsán!
< zpět | nahoru^ | mapa webu
© DZOLO 2006