Vrba Rokytnice-Slavičín
Menu Aktuality O nás Trénink Chov Prodej Fotogalerie Kontakty
Obrázek náhodný obrázek

IRODRIGO * 14.3.2002

Do prvního potomka skvělé IZY jsme vkládali velké naděje, ale jak už to tak ve sportu někdy bývá, štěstí nebylo na jeho straně.. Tohoto vysokého, kostnatého a hnědáka si jako ročka zakoupil anglický majitel (stáj "S.F.E.") pro trenéra E.Kotába.


Koník, který už jen díky svému vzrůstu potřeboval hodně času na dozrání, se naneštěstí jako dvouletý zranil, v důsledku čehož mu musel být vyoperován úštěpek z hlezna..


Debutoval tedy až jako tříletý. Uvedl se sice velmi dobře, když po boji skončil těsně druhý v dostihu pro nestartovivší, ale v dalším startu už přišli problémy, zranění se obnovilo. Poté absolvoval rekonvalescenční pauzu, ale ani po ní mu "jeho hlezno" nedovolovalo se naplno účastnit dostihového provozu a byl proto vyřazen z dostihového tréninku.


"Nicnedělání" z pohledu tréninku na dostihy trvalo až do sklonku roku 2007, kdy byl znovu zařazen do dostihové přípravy. V roce 2008 pak zastupoval stáj chuchelského učiliště a připravoval jej p. Theodor Pechát.. Nevedl si špatně, několikrát se umístil ve vytrvaleckých dostizích.


Po sezóně ale změnil majitele a jeho dostihová kariéra tak asi na dobro skončila.. Nyní se věnuje parkurům.

Rodokmen

IRODRIGO BIN SHADDAD (USA) RIVERMAN(USA) NEVER BEND(USA)
RIVER LADY(USA)
EXPEDIENCY(USA) VAGUELY NOBLE(IRE)
GAZALA II
IZY LINCOLN MASIS
LIKONI(GB)
IMPOSANTA PATCHER
ISIKA

Dostihová kariéra

ROK POČET STARTŮ VÍTĚZSTVÍ UMÍSTĚNÍ DOTACE GH
2008 7 0 3 17.500 58
2005 4 0 1 6.950 40,5

IRODRIGO IRODRIGO IRODRIGO IRODRIGO IRODRIGO IRODRIGO IRODRIGO IRODRIGO IRODRIGO IRODRIGO IRODRIGO IRODRIGO Chyba! Obsah nemůže být vypsán!
< zpět | nahoru^ | mapa webu
© DZOLO 2006