Vrba Rokytnice-Slavičín
Menu Aktuality O nás Trénink Chov Prodej Fotogalerie Kontakty
Obrázek náhodný obrázek

DETEKCE * 14.3.2011


Chovatel: Pšurný Josef, Uherský Ostroh


V naší stáji od začátku listopadu 2011, kdy ji zakoupila stáj TVD a.s.


Barvy stáje TVD hájil až do konce sezóny 2015, pak byla prodána Tomáši Jemelkovi a na dráze hájila barvy naší stáje Vrba Rokytnice Slavičín.


Vysoká, dlouhonohá, ale jemnější hnědka. Matka zvítězila v kilometrové dvojce a umístila se i v jedničce. Detynka se od sprintů propracovala až k mílovým dostihům.


Detynka se s námi rozloučila 21. ledna, když zamířila ke svému chovateli panu Pšurnému. Roli matky si za své výkony na dráze určitě zaslouží:))


 


Rodokmen

DETEKCE BULLY PULPIT (USA) PULPIT (USA) A.P. INDY (USA)
PREACH (USA)
MADAME PANDIT (USA) WILD AGAIN (USA)
TUESDAY EVENING (USA)
DOUBLE MILLENIUM (GER) BIG SHUFFLE (USA) SUPER CONCORDE (USA)
RAISE YOUR SKIRTS (USA)
DOUBLE SURE (GER) SURE BLADE (USA)
DUAS (GER)

Dostihová kariéra

Velmi užitečná klisna, která celou svou kariéru trochu bojuje s nevyrovnanou psychikou. Její výkony v dostizích jsou tím ovlivněny. Je velmi citlivá na průběh dostihu, ale i tak dokázala v průměru v každém svém čtvrtém startu zvítězit! V druhé půli roku 2015 navíc laborovala se zlomenou bodcovou kostí.


Kobylka absolvovala celkem 23 startů z toho v šesti dokázala zvítězit! Vítězné starty se odehrály na distancích od 1.200 do 1.800m. Pět vítězství vybojovala se svým oblíbeným žokejem Bajuržanem Murzabayevem. Nejhodnotnějším vítězstvím klisny je ale to poslední, v sedle s ž. Martinou Havelkovou, z dvojkového mílového hdcpu v Bratislavě při závěrečném mítinku sezóny, kdy na jejím štítě zůstaly i koně s úspěchy v první kategorii.

ROK POČET STARTŮ VÍTĚZSTVÍ UMÍSTĚNÍ DOTACE GH
2016 8 2 1 84.900 65,5
2015 5 2 0 50.000 59,5
2014 7 2 2 46.200 61
2013 3 0 1 9.000 57

DETEKCE DETEKCE DETEKCE DETEKCE DETEKCE DETEKCE DETEKCE DETEKCE DETEKCE DETEKCE DETEKCE DETEKCE DETEKCE DETEKCE DETEKCE DETEKCE DETEKCE DETEKCE DETEKCE DETEKCE DETEKCE DETEKCE DETEKCE DETEKCE DETEKCE DETEKCE DETEKCE DETEKCE DETEKCE DETEKCE DETEKCE DETEKCE DETEKCE DETEKCE DETEKCE DETEKCE DETEKCE DETEKCE DETEKCE DETEKCE DETEKCE DETEKCE DETEKCE DETEKCE DETEKCE DETEKCE DETEKCE Chyba! Obsah nemůže být vypsán!
< zpět | nahoru^ | mapa webu
© DZOLO 2006