Vrba Rokytnice-Slavičín
Menu Aktuality O nás Trénink Chov Prodej Fotogalerie Kontakty
Obrázek náhodný obrázek


Vítáme Vás na stránkách naší stáje, zabývající se chovem, odchovem a tréninkem A1/1.

Aktuality

IRENKA DRUHÁ

01. 06. 2009

Opět velmi slušný výkon podala včera ve Velké Chuchli dvouletá IRENKA(House Rules-Ircana).


V dostihu na 1.200m ji stejně jako při vítězném debutu vedl ž.Jan Rája. Irenka, i přesto že na měkké půdě byla proti ostatním díky nejvyšší nesené hmotnosti 60g v nevýhodě, předvedla výborný finiš a vybojovala druhé místo. Zvítětil raný potomek Varadara -  Label Five, za nimi ale zůstali importovaní koníci kvalitních rodokmenů.


.Irenka v tréninku


 


 

Výborný TAMMY'N CLASSY:))

30. 05. 2009

Druhý letošní start absolvoval v sobotu 23.5. v Pardubicích čtyřletý Tammy'n Classy.
V sedle s MVDr. Jánem Machem se zúčastnil steeplechase IV.kat. na 3.900m a obsadil výborné druhé místo a navázal na skvělé vystoupení svého polobratra Tammybina z minulého týdne. Náskok Classika před třetím v cíli činil sedm délek.

Lehké vítězství se připsal Japův syn Klaus, se kterým se Classik střetl i při svém letošním prvním startu v Bratislavě. Tehdy oba nad skoky debutovali v dostihu přes proutěné překážky na 3.200m a i tehdy zvítězil Klaus, ale zbytku pole se vzdálili o 12 a více délek..

 

Classik tak i nadále prokazuje svou velkou bojovnost, poctivost, skokový talent vlastní celý jeho rodině a také vysokou spolehlivost. Na rovinách absolvoval sedm startů, přičemž na distancích 1.200-2.400m získal dvě vítězství a a pět umístění. Classik byl v našem tréninku a majetku až do začátku října loňského roku, kdy jej zakoupila stáj Lokotrans a putoval do Doubravic, kde jej připravuje Stanislav Kovář. Nezbývá než si přát ať se mu tak dobře daří i nadále.

Classinka na snímku skvělé fotografky Šárky Votavové


Clasinka v Pardubicích

 A více fotek Classika z celého dostihu najdete opět v super galerii u Zenona Kiszy.


Hříbátka II.

29. 05. 2009

Dva hřebečci a dvě kobylky - ideální rozvržení, co se týče našich letošních hříbátek.


Čarodějka(*20.3., Ray of Light-Čipka) - Čárinka je sice jemnější, ale dlouhonohá a prozatím vypadá, že zdědila barvu po svém dědovi Rainbowovi.  Od prvního dne je hyperaktvní...


carodejka


Igráček(*22.5, Ray of LIght-Izy). Igráček je ještě větší a o poznání robustnější. Sice ze začátku trošku neohrabaný, ale jinak zvídavý a milý.


Izyn krátce po narození


Itigera(* 24.4, Tiger Cafe-Ircana) velmi dobře prospívá..


itigera


.. stejně jako malý rošťák Tygr Rokytenský(*7.5, Varadar-Tamalirega)


TomášGarik 

TAMMYBIN: velmi povedený návrat

17. 05. 2009

V Pardubicich se 16.5 po dlouhé zdravotní pauze představil sedmiletý Tammybin(Bin Shaddad-Tammy).


V sedle s ž. Andrésem se postavil na start cross-country II.kat. na 3.300m a po aktivním průběhu obsadil výborné druhé místo, vzdálené jen 21/4 délky od vítězného Welldancera, když za ním zůstali Ignacio i Archea.

Binda již jako čtyřletý v prvním startu na skocích předvedl, že na něj může čekat zajímavá překážková budoucnost a dokonale to potvrdil při svém třetím životním překážkovém startu, kdy obsadil třetí místo v Cena PARAMO-Memoriál R. Davise(L). V dalším roce se bohužel nešťastně zranil a na dráhu se navrátil až nyní.


Tammybin je v péči MVDr.Víta Hrbáčka a Lucie Balucho. Přejeme mu pevné zdraví a hodně dalších úspěchů!!


Tammybin

Úspěšná Chuchle 10.5

16. 05. 2009

V neděli 10.5 jsme se vydali do Velké Chuchle se dvěma našimi svěřenci. Jako první se na start postavil sedmiletý Imposant Bin(Bin Shaddad-Imposanta), který se letos navrátil na dráhu po téměř čtyřleté pauze. V sedle s žk.Tomášem Vrajem absolvoval dostih IV.kat. na 2.200m a podal slušný výkon, když po nerušeném, klidném průběhu na konci pole vybojoval, díky hezkému finiši, blízké čtvrté místo.


Ládin & comp.


Další fotky Ládindy z dostihu zde.


Dvouletá Irenka(House Rules-Ircana) debutovala v dostihu seriálu Schaumann na 1.000m. Kobylka absolvovala celou předstartovní proceduru s naprostým klidem a přehledem a profesionálně si vedla i v samotném dostihu, kde byl jejím partnerem ž.Jan Rája. Po odskočení se držela na třetí pozici a v cílové rovině svedla nádherný souboj s favorizovanou Ascarou(Bully Pulpit) a Label Fivem(Varadar), ze kterého nakonec vzešla vítězně!! 
Irenka je velmi šikovná a bezproblémová i v tréninku a stejně jako Ládin preferuje měkčí podklad. Kilometr byl určitě pod jejím distančním optimem a tak se těšíme na její další starty.


Irenka v cíli


Další fotky Irenky ZDE


a taky v báječné galerii ZENONA KISZY 

Letošní hříbátka

15. 05. 2009

Dne 24.4. se nám narodilo naše první letošní hříbátko - šedivo-hnědá kobylka po Tiger Cafe z Ircany(Arcane-Imposanta). Kobylka, pojmenovaná Itigera, je velmi vitální, zvídavá a nebojácná.


Itigerka

Ircana je letos připouštěna House Rulesem.


 Malou tygřici si můžete prohlédnout v těchto galerkách: Itigera (Tiger Cafe-Ircana) - 1.5. & Itigera (Tiger Cafe-Ircana) - 9.5. 


 Dne 7.5. večer se Tamalireze(Lincoln-Tammy) narodil hnědý hřebeček po Varadar, který se má též velmi čile k světu.

Partnerem Tamali je letos Bully Pulpit.


Malý Varadar  

«  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42  »
< zpět | nahoru^ | mapa webu
© DZOLO 2006