Vrba Rokytnice-Slavičín
Menu Aktuality O nás Trénink Chov Prodej Fotogalerie Kontakty
Obrázek náhodný obrázek


Vítáme Vás na stránkách naší stáje, zabývající se chovem, odchovem a tréninkem A1/1.

Aktuality

TAMMYRAY - Světlá Hora 10.7. - DRUHÉ místo;))

11. 07. 2010

Ve Světlé Hoře se na proutěnkách (kategorie: III, 2600m), představil také tříletý ryzák TAMMYRAY(Ray of Light - Tammy) a dosáhl zatím svého nejlepšího živtoního umístění. S podporou ž.J.Myšky nakonec po boji podlehl jen Lyuukenovi a patřilo mu tak druhé místo.


Tammyray je v péči trenéra J. Votavy a poté co loni na rovinách zůstal hodně za očekáváním (otázkou zůstává zda bude Tammyray patřit k těm zástupcům své rodiny, které to po rovině až tak "nebavilo", nebo na něj pro zdánlivou ranost byli loni kladeny už loni z jara příliš velké ambice...), přešel letos rovnou do překážkového provozu.


Dle svého trenéra má prozatím poslední potomek výborné matky Tammy(Mys-Taszka,Dakota) velký skokový talent, ale první start v Pardubicích se mu přespříliš nevyvedl, když skoky až moc respektoval a hodně na nich ztrácel,  druhý byl již povedenější a obsadil místo páté.


tammmyray 


 

ČESÍLKO - Světlá Hora 10.7. - VÍTĚZSTVÍ!!;))

10. 07. 2010

Po neúspěšném startu v promáčených Pardubicích se velmi talentovaný skokan ČESÍLKO(Bully Pulpit-Čipka) vrátil na proutěné překážky (na nichž byl loni v Itálii poměrně úspěšný) a na atypické světlohorské své první životní vítězství. Česílko je svěřencem trenéra S.Kováře a zastupuje stáj Lokotrans.


CENA MAGNUSE - I. Ročník (Proutky, kategorie: III, 3400m, Ján Mach, MVDr.)


Česílko v Pardubicích


 

VCH 13.6. - outsiderka TANKRÉGA i favorit IMPOSANT'N CLASSY shodně ČTVRTÍ

15. 06. 2010


Po delší odmlce (způsobené zejména zrušením dostihů ve Slušovicích) jsme se v neděli 13.6. opět vydali s našimi koníky na dostihy. Tankréga s Imposantem jsou sice na pohled úplně rozdílní koně, ale jedno je určitě spojuje - pro plnohodnotný výkon, potřebují v dostihu cválat v poctivém tempu..


"Želízkem v ohni" měl být IMPOSANT'N CLASSY, který také nakonec odskakoval jako favorit do Hdcpu IV.kat na 2.800m. Bohužel průběh dostihu se j.Ingrid Koplíkové tentokrát nevyvedl jak jsem si představovali a Imposantnímu by vyhovovalo a tak jsme se museli spokojit se čtvrtým místem... Stále je tak velmi pošetřený;))


Tříletá TANKRÉGA nastupovala ke svému druhému letošnímu startu v pozici velké outsiderky, ale nakonec nás mile překvapila svým disciplinovým výkonem a v Ceně pro nezvítězivší tříletky na 1.400m obsadila hezké čtvrté místo a to v poměrně kvalitním čase. Dobrý výkon v jejím sedle určitě podal žák Tomáš Vraj. I vzhledem k tomu, že vítězem se stal v NL umístěný Moonglas a Tankréga se jeví jako kobylka na delší tratě, těšíme se na její další vystoupení.


IMPOSANT RULES

26. 05. 2010

Desetiletý IMPOSANT RULES(House Rules - Imposanta) získal v dubnu své čtvrté vítězství. Potom co ho ale ve Zhořské centrále pod vedením tr.R. Vítka poslední sezóny stále trápili nějaké zdravotní problémy a byl nakonec loni prodán do brněnské miliary stáje,  se tak stalo ve všestrannosti. A to hned při jeho debutu v této disciplíně. Tak už snad bude zdraví tomuto krásnému mohutnému hnědákovi sloužit;))


Článek na Equichannel.cz


IMPOSANT RULES

VCH 16.5: IMPOSANT BIN (LÁDIN) a TANKRÉGA

15. 05. 2010

Druhý letošní start absolvoval osmiletý IMPOSANT BIN(Bin Shaddad-Imposanta) v Hdcpu II.kat na 2.400m a vedl si velmi dobře:)) V průběhu, zpočátku pro něj až příliš pomalého, dostihu se držel v zadní části pole a v cílové rovině předvedl svůj silný finiš, který po tuhém boji o hlavu nestačil pouze na téměř od startu vedoucího Džina(Varadar). Tedy krásné druhé místo s náskokem pěti délek na třetí Pyšnou princeznu(Beccari). Ládinovou jezdeckou partnerkou byla Ingrid Koplíková.


Ládin bojuje


Svůj letošní debut si v Ceně pro tříleté nezvítězivší na 1.600m odbyla TANKRÉGA(Laroche-Tamalirega). A odbyla si ho doslova, protože tento start nelze hodnotit jinak než jako velmi nepovedený. Tankre je bezesporu kvalitní kobylka, ale svou povahou a temperamentem poněkud nevyzpytatelná, takže jsme čekali, co "předvede"... Tankre se, v sedle s am.Lindou Fedorowiczovou, vůbec nevydařil start dostihu, když kobylka zaostala na startu a poté nejprve zvolila "skok vysoký", načež se jala soupeře dohánět. To se jí ale, na pro ni těžké měké dráze a navíc při obíhání všech soupeřů venkovní stopou, stalo osudným..  Do roviny točila na třetí-čtvrté pozici, ale tři sta metrů pře cílem jí došla potřebná energie i chuť závodit.. Šanci na reparát dostane brzy;))


Tankréga


 

Další fotogalerie

11. 05. 2010

TUARÉGA(Mill POnd-Tamalirega) - na ovále 23.4.


IZBY & BLÝSKÁČEK "vycházkově" - 23.4.


Dostihy - IMPOSANT'N CLASSY & BLÝSKÁČEK - VCH 25.4.2010


Vítězství IZBY - 18.4.


První týdny INARI(House Rules-Ircana) 


Inari

«  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42  »
< zpět | nahoru^ | mapa webu
© DZOLO 2006