Vrba Rokytnice-Slavičín
Menu Aktuality O nás Trénink Chov Prodej Fotogalerie Kontakty
Obrázek náhodný obrázek


Vítáme Vás na stránkách naší stáje, zabývající se chovem, odchovem a tréninkem A1/1.

Aktuality

IGRÁČEK hezky DRUHÝ, INJESTAS PRODÁN!!

22. 09. 2013

Zatímco ITIGERA v Lysé nad Labem nedokázala navázat na nadějný výkon z minulého týdne a po nebojovném výkonu skončila v poli poražených, IGRÁČEK podal naproti minulému strartu o hodně zlepšený výkon a hezkým finišem dnes v Chuchli vybojoval druhé místo. K dobrému výkonu mu určitě pomohla i jeho oblíbená měkká půda.


Spolu s Igráčkem cestoval do Prahy dvouletý hřebec INJESTAS(Look Honey-Ircana). Ten zde byl prodán panu Ladislavu Komárkovi a stěhuje se do Neratova k trenéru Jiřímu Barboříkovi.


Injesta pracoval v tréninku velmi dobře, tak snad mu bude zdraví sloužit a budeme se těšit z jeho výsledků na dráze.


INJESTAS

Lysá nad Labem 21.9.: do akce ITIGERA, VCH 22.9.: IGRÁČEK opět poměří síly jen s českými odchovanci

20. 09. 2013

Čtyřletá ITIGERA si v sobotu vyzkouší lysolabský dostihový ovál. V ceně IV.kat. na 2.200m bude mít v sedle žk.Pavlínu Filipovou.


Stejnou jezdkyni bude mít v neděli v sedle i Tygerčin vrstevník IGRÁČEK. U toho byl také ve hře start v Lysé na pro něj optimální vytrvalecké distanci, ale nakonec to dopadlo, tak, že bude na startu ceny III.kat. na 1.800m určené českým odchovancům.


itigera

Z Prahy tentokrát bez umístění..

17. 09. 2013

Uplynulou neděli jsme mohli být spokojeni pouze s výsledkem ITIGERY, která si po roční pauze doběhla pro šesté místo a vzhledem k dalším startům podala povzbudivý výkon.


Naopak její polosestra INARCA se opět prezentovala antidostihově a formu z tréninku vůbec nepotvrdila.


Hodně rozpačití jsme byli z výkonu AMERICKÉHO ŠERIFA. Ten místo se soupeři bojoval asi spíše s podvázaným jazykem, svůj souboj vyhrál a řemínek ztratil, ale dech ho pak zase zradil.. Navíc ho ještě po dostihu začalo trápit kopyto..


A aby toho nebylo málo, ČARODĚJKA pro zranění vůbec nestartovala..


Inarca


 

VCH 15.9: ITIGERA, INARCA, AMERICKÝ ŠERIF a ČARODĚJKA

13. 09. 2013

Tuto neděli míříme do Velké Chuchle se dvěma dcerami IRCANY - tříletou INARCOU(House Rules)  a čtyřletou ITIGEROU(Tiger Cafe). Obě čeká cena IV.kat. na 1.800m a obě budou mít v sedle žk.Pavlínu Filipovou. U obou také visí otazník nad tím, jak si poradí s dlouhou dostihovou pauzou a asi i kratší distancí než je jejich optimum.


ITIGERA ještě na začátku tříleté sezóny naznačovala, že by na vytrvaleckých tratích mohla být minimálně užitečným koníkem, ale pak se bohužel zranila a do tréninku se opět zapojila až letos v květnu. Letošní první start už měla naplánován vícekrát, ale kobylka na to asi měla jiný názor, tak snad už to v neděli vyjde..


INARCU na jaře opět trápily šimbajny a protože je to typ koníka, který pokud není vše stoprocentní, není schopen podat optimální výkon, počkali jsme s jejím dalším startem až na podzim. Na její výkon a projev jsme velmi zvědavi..


Naším nejšancovnějšími koníkem by tak v neděli měl být tříletý AMERICKÝ ŠERIF(Two-Twenty-Two). Odchovanec ing.Miroslava Ševčíka figuruje na startovní listině hdcpu III.kat na 1.600m. Šerif absolvoval minulý týden kvalitní "dostihovou" práci, ale menší otazník visí nad tím, jestli na něj míle v Chuchli nebude už trošku dlouhá. V sedle bude mít ž.Vendulu Korečkovou.


Jední ze Šerifových soupeřů bude i naše odchovankyně v barvách stáje Filip, čtyřletá bělka ČARODĚJKA (Ray of Light-Čipka), která se bude snažit vybojovat třetí letošní vítětství. Naše chovatelské zájmy, se tak budou mísit s těmi majitelskými a trenérskými:))


čarodějka


 

IRENKA na skocích nadějně, ale opět zraněná, ŠERIF po velmi špatném průběhu sedmý

10. 09. 2013

IRENKA doběhla při svém debutu na skocích na pěkném čtvrtém místě, když ji porazili jen již zkušenější soupeři. Prokázala nejen, že ji skoky baví a že jí dlouhé tratě svědčí, ale taky chuť závodit. Z dostihu si totiž odnesla velké šrámy na přední noze, po kterých by mnozí koně dostih vzdaly..AMERICKÝ ŠERIF bohužel doplatil na velmi špatný průběh dostihu. Amatéru Fabrisovi se nepovedlo dobře odskočit, takže Šerda hned po startu nabral menší ztrátu, s čímž by se ještě možná dalo něco dělat, ale k tomu by bylo potřeba držet stopu podé bariéry.. Takto stačil Šerda přiletět jen na misto sedmé.


Nevedlo se ani ČÁRIRAYOVI ve vrcholu odpoledne. Čarda se v dostihu odběhnutém v ostudně pomalém tempu držel spíše v zadních pozicích a ani v cílové rovině nepředvedl očekávaný progres. Otázkou je na kolik se na jeho výkonu projevila jeho inklinace spíše k blátivému podkladu a špatná snášenlivost teplého počasí a do jaké míry to, že Zlatý pohár pro něj byl už třetím startem v rozmezí pěti týdnů..


americký šerif

DOPLNĚNÉ FOTOGRAFIE Z DOSTIHŮ 2013

09. 09. 2013

Na našem "rajčeti" najdete nově doplněné fotografie z dostihů našich odchovanců z probíhající sezóny a také aktuální fotky z pastvy, včetně snímků našich nejmladších nadějí a dvou ročních dcer Bully Pulpita z majetku stáje Filip, které tu máme monentálně na "prázdninách":))


http://vrba-rokytnice.rajce.idnes.cz/


«  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42  »
< zpět | nahoru^ | mapa webu
© DZOLO 2006