Vrba Rokytnice-Slavičín
Menu Aktuality O nás Trénink Chov Prodej Fotogalerie Kontakty
Obrázek náhodný obrázek


Vítáme Vás na stránkách naší stáje, zabývající se chovem, odchovem a tréninkem A1/1.

Aktuality

Zase bez dotací..

03. 11. 2013

Ani na prosluněném slušovském dni se IGRÁČKOVI s AMERICKÝ  ŠERIFEM nepodařilo zvrátit nepříznivou výsledkovou bilanci našich "modrých" koníků a nevydělali si ani "na cestu". Šéfa bohužel zase špatně odstartoval, což mu na pro něj příliš krátké trati bylo osudným. "Átépéčko" si vybral už po startu a v cílovce pak, pod nejvyšší váhou v poli, šel jedním tempem..Igráček odešel ze superdlouhého dostihu se ctí, ale při zvolené velmi defenzivní taktice, už stihl většinu soupeřů jen dohnat a ne předehnat, takže skončil osmý, jen necelých šest délek za vítězem..


Oběma koníkům, to ale opět velmi slušelo, a dostihové "vypětí" na nich opět není příliš znát, takže asi dostanou šanci nosit modré barvy i příští rok:))


Krásné fotky ze slušovského závěrečného mítinku si můžete prohlédnout ve fotogalerii Kamči Rakové.


Slušovice 28.10.: AMERICKÝ ŠERIF a možná i IGRÁČEK

27. 10. 2013

První dostih slušovického svátečního mítinku Cena stáje Monte Negro s přispěním TNS SERVIS, s.r.o.
R - handicap IV.kat. - 3+ - 1100 m - 30 000 Kč
by měl být posledním letošním vystoupením tříletého AMERICKÉHO ŠERIFA.


Naopak v nejdelším dostihu dne Cena Zlínského kraje R - cena III.kat. - 3+ - 3900 m - 45 000 Kč by se mohl představit minule zklamavší IGRÁČEK.


Oba valachy bude podporovat jejich stálá jezdkyně žk.Pavlína Filipová.PCE 26.10.: Přesvědčivé VÍTĚZSTVÍ rekonvalescenta TAMMY´N CLASSYHO

26. 10. 2013

Vzhledem ke skutečnostem, které jeho kariéru od října roku 2008 doprovázejí, podal dnes v Pardubicích až neskutečný výkon osmiletý TAMMY´N CLASSY(Secret´n Classy-Tammy), běhající v barvách stáje Lokotrans.


Ryzáček patřil ve čtyřech letech k elitě našich proutěnkářů, když se dokázal umístit i v dostihu kategorie Gd-2 a listed  v Meranu. "Díky" jeho realizačnímu týmu, mu ale nebylo dáno v dalších letech ve skvělých výkonech pokračovat a vypadalo to, že bude muset ukočit dostihovou kariéru nadobro. Letos se ale na dráhu vrátil a a navzdory všemu získal v dostizích cross country nejprve místo páté, pak čtvrté a dnes jistě zvítězil v hdcpu III.kat. na 3.900m. V jeho sedle byl Jan Derych.


Classik...


Pro Classiho to byl osmnáctý životní start, čtvrté vítězství a třinácté umístění. Zisk z dotací více než 360.000Kč + 60.000 Kč na majitelských prémiích.

CHERI HONEY VÍTĚZNÝ!!!

22. 10. 2013

Skvělý výkon podal v neděli sedmiletý CHERI HONEY, když jistě, po proferském výkonu, převálcoval i vybranou sestavu loňských derbistů.


Bylo to již Cheriho sedmé vítězství v kariéře, první na překážkách a zároveň první v našem tréninku i v barvách stáje TVD-Slavičín.


Dekorování vítězů


Slušně si vedla i Cheriho stájová kolegyně DETEKCE. Ta doběhla do cíle na sedmém místě, jen tři délky od vítěze a to i přesto, že za distancí ji již žokej příliš nevyjížděl..


CÍL...


Ve stejném dostihu se nedařilo našemu TEMERAFOVI, kterému se po dlouhém čekání příliš nechtělo vyskočit ze startovacích boxů a tak nabral mnohadélkovou ztrátu. V cílové rovince se mu pak podařilo porazit tři soupeře.


Velkým zklamáním byl výkon IGRÁČKA, kterému dostih asi opět nesedl podle jeho představ...


Prapor našeho chovu tak opět nesl Igráčkův bývalý kámoš z pastvy, TYGR ROKYTENSKÝ, který po aktivním průběhu dokončil na pěkném čtvrtém místě:))


Igráček

VCH 20.10.: Opět s kvartetem

18. 10. 2013

Po pardubickém intermezu míříme s našimi svěřenci opět na dostihy do Velké Chuchle.


Jako první se představí zástupce stáje TVD-Slavičín CHERI HONEY. V proutěných překážkách III. kat na 3.300m bude jeho soupeřem mj. na překážkách zatím neporažený klasický vítěz PEGAS, takže kdo bude favoritem je jasné.. Devizou Cheriho by ale měl být ž.Josef Vána ml. v sedle.Cheriho stájová kolegyně DETEKCE míří i spolu s naším "modrým" TEMERAFEM do III.kat. na 1.200m pro nezvítězivší dvouletky. Dle kurzů a tipařů by měla přední příčky okupovat spíše klisna, která se navíc pyšní čistě sprinterským původem, s ž.Koplíkem v sedle. Měkčí půda by ale měla více sedět tempovému valachovi, který je, i díky žk.Pavlíně Filipové v sedle, váhově zvýhodněnému. Ale nesmí ho zas rozbolet nožky:))


Poslední dostih dne, cena IV.kat. na 2.400m je další šancí pro našeho smolaře, stále nezvítězivšího IGRÁČKA. Dostih je obsazen poměrně kvalitně, tak snad se i kvalitně odběhne a Igráček ukáže své vytrvalecké vlohy. V sedle bude mít žk.Pavlínu Filipovou.


Temeraf

ČÁRIRAY PO ROCE OPĚT STYLEM ŠAMPIONA!!

13. 10. 2013

Loni při pardubickém galamítinku ČÁRIRAY(Ray of Light - Čarokráska) zadrženě zvítězil v proutěnkářském Křištálovém poháru, letos už zamířil do klasické steeplechase - STŘÍBRNÁ TROFEJ - Cena společnosti A.S.A. (I. kategorie, 4400m). Kombinace měkké půdy, podzimního počasí a rychlého dostihu se mu opět velmi líbila a i když proti němu stáli Khalshani a Sokol, z dostihu vyšel po skvělé taktické jízdě ž.Dušana Andrése jako velmi lehký vítěz.


Pro Čárireje, který už druhou sezónu hájí dostihové barvy ing.Miroslava Ševčíka a připravuje jej trenér Stanislav Popelka to bylo již deváté životní vítězství v osmnáctém životním startu!!«  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42  »
< zpět | nahoru^ | mapa webu
© DZOLO 2006