Vrba Rokytnice-Slavičín
Menu Aktuality O nás Trénink Chov Prodej Fotogalerie Kontakty
Obrázek náhodný obrázek


Vítáme Vás na stránkách naší stáje, zabývající se chovem, odchovem a tréninkem A1/1.

Aktuality

VCH 23.10.: VÍTĚZSTVÍ také pro TAMMYRAYE!!

01. 11. 2011

V neděli 23.10. jsme se mohli radovat také z druhého vítězství TAMMYRAYE(Ray of Light-Tammy). Ten potvrdil, že jeho minulé vítězství nebylo náhodné a dozrává v kvalitního překážkového koně.


Propozice dostihu byly stejné jako minule, tedy proutěné překážky IV.kat na 3.300m a v sedle reprezentanta EŽ Praha a.s. byl opět ž.Marcel Novák.

VCH 23.10.: DVOJKOVÉ VÍTĚZSTVÍ ČÁRIRAY, TĚSNÉ DRUHÉ MÍSTO IMPOSANT BINA A NADĚJNÉ TŘETÍ ITIGERY!!

24. 10. 2011

ČÁRIRAY s žk. Pavlínou Filipovou dokázal vybojovat vítězství i ve velmi slušně obsazeném handicapu II.kat. na 1800m. Tento zjevem, ač líbivý, nenápadný koník, tak získal již své páté životní vítězství z desíti startů. Z toho třetí pod svou oblíbenou jezdkyní.


Čarda zvítězil na jeho oblíbené měkčí půdě tradičním stylem - tedy skvělým závěrem po klidném průběhu v půli pole.


ČÁRIRAY


 


Nadějná mladá jezdkyně byla v sedle i taktéž pro nás velmi nadějné, ač stále ještě nedozrálé dvouleté klisny ITIGERY (Tiger Cafe-Ircana). Kobylka už, na rozdíl od debutu, v dostihu III.kat. na 1600m dobře odstartovala, ale v průběhu dostihu byla stále ještě trochu nesoustředěná. V cílové rovince ale předvedla svou sílu a táhlým závěrem vybojovala třetí místo, přičemž metry navíc by jí šli určitě k dobru.


itigera


Do třetice se na dráze představil devítiletý IMPOSANT BIN(Bin Shaddad-Imposanta) ve svém tradičním dostihu, tedy hdcpu III.kat na 2400m.


"Láďa" nastupoval teprve k třetímu letošnímu startu. První ve"dvojkách" byl čistě rozbíhací a rezultoval v sedmé místo. Na původně plánovaný druhý jsme bohužel nedorazili kvůli poruše na automobilu a tak čistě pro práci musel Ládin absolvovat mílový čtverkový handicap.


To s určitě vyplatilo a Ládin ukázal, že ještě má na dostihových oválech co dělat. Konkurenci totiž dokázal až na jednoho zdolat rozdílem osmi a více délek. Vítězství mu uniklo nakonec jen o hlavu, poté co už si možná byli vítězstvím trochu jistí a nevšimli si na vnější straně dráhy útočícího Ohia.


imposant bin


 

ČÁRIRAY OPĚT VÍTĚZNÝ!!

17. 10. 2011

Čtvrté životní a první letošní vítězství si včera ve Velké Chuchli připsal čtyřletý ČÁRIRAY (Ray of Light-Čarokráska).


Čáriray začal i letošní sezónu, tentokrát kvůli nešťastné zlomenině bodcové kosti, až na začátku září. První start byl čistě, i díky pro něj neoblíbenému tvrdém pokladu, jen "na proběhnutí" a rezultoval v sedmé místo. V druhém startu, vytrvalecké dvojce, jsem určitě pomýšleli na příčky vyšší, ale průběh dostihu byl bohužel přesně opačný, než by Čardovi vyhovovalo..


Třetí běhání, v Ceně III.kat na 1.600m, se ale i díky bezchybnému výkonu žk.Pavlíny Filipové vydařilo na výbornou a Čáriray si docválal pro pohodlné, více než třídelkové vítězství.


čáriray


 

IMÁGO ČVTRTÝ V CENĚ VLTAVY!!

13. 10. 2011

Výborný výkon podal v rámci mítinku při Velké ardubické osmiletý IMÁGO(Magnus-Ircana), když s podporou ž.Dušana Andrése získal čvrté místo v nabité Ceně Vltavy(NL).


Imágo se v tomto dostihu představil již počvrté, v roce 2008 mu patřilo také čvrté místo, loni upadl vinou cizího koně.


Reprezentant barev ing.Miroslava Ševčíka, velký poctivec a spolehlivý skokan, zatím absolvoval 17 překážkových, až na dvě vyjímky pardubických, startů, v nichž získal dvě vítězství a třináct umístění, dostih nedokončil pouze jednou.


IMágo

První vítězství TAMMYRAYE!

12. 09. 2011

V neděli 11.9 zaznamenal ve Velké Chuchli své první životní vítězství čtyřletý ryzák TAMMYRAY(Ray of Light-Tammy). Reprezentat barev EŽ Praha a.s. zdolal pod vedením ž.Marcela Nováka kvalitní konkurenci v proutěných překážkách na 3.300m jistě, stylem start-cíl. Tammyraye připravuje J.Votava.


tammyray

IMÁGO v Pardubicích VÍTĚZNĚ!!

10. 09. 2011

Výborně si dnes počínal v Pardubicích osmiletý IMÁGO(Magnus-Ircana), když v sedle s ž.J.Kouskem vybojoval vítězství v Steeplechase crosscountry, kategorie: III, 4700m, 80 000 Kč.


Imágovi určitě pomohla i jeho oblíbená měkká půda, o čemž svědčí i slova trenéra Stanislava Popelky, "Průběh dostihu jsme měli ideální, Imágo opět ukázal, že dokáže v posledních metrech zrychlit. Navíc našim koním vyhovuje měkká půda, která je dnes v Pardubicích, nemáme žádného koně, který rád běhal na tvrdu."


Imágo startoval v letošní sezóně popáté, přičemž postupně získal místo šesté, dvakrát čtvrté (jedno z nich ve Velké Benešovské, kdy ale ztratil hodně metrů po chybě jezdce) a naposledy druhé v srpnových Pardubicích.


imágo

«  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42  »
< zpět | nahoru^ | mapa webu
© DZOLO 2006