Vrba Rokytnice-Slavičín
Menu Aktuality O nás Trénink Chov Prodej Fotogalerie Kontakty
Obrázek náhodný obrázek

ČÁRYREJKA * 4.5.2011

Pravá sestra šampiona ČÁRIRAYE!!


Matka Čarokráska jako dvouletá startovala třikrát a získala jedno druhé a dvě třetí místa, včetně toho v Ceně Zimní královny(NL).


Bába Čipka(Mys) je matkou vítězů: Česílko, Čajkin, Čarodějka.Babičkou Čarokrásky je klisna Číše(Sharp End), která zvítězila v JCK(Gd-3), doběhla druhá ve Velké Červnové(Gd-3) a čtvrtá v Ceně Hřebčína Napajedla(L). Prabába  Cicha Noc(Saragan) je matkou vynikající steeplerky Čest(Lincoln).


Malá, ale šikovná:)) Velmi hodná, sympatická kobylka, kterou si nelze neoblíbit:)) Navíc velmi pracovitá a příjemně živá pod sedlem:))


V lednu 2017 prodána. Novým majitelem naší sympaťačky a velké bojovnice je pan Pavel Petrásek a trenérem pan MVDr.Čestmír Olehla. Kobylka by tak měla být v těch nejlepších rukou a měla by zkusit štěstí i na překážkách..


Pan Petrásek se nakonec ukázal býti značně nesolidním a ani nové prostředí Čáryrejce bohužel nesedlo.. Kobylka se v červenci 2017 vrátila pro zranění domů a nyní je v rekonvalescenci.

Rodokmen

ČÁRYREJKA RAY OF LIGHT(IRE) RAIBOWS FOR LIFE(CAN) LYPHARD(USA)
RAINBOW CONNECTION(CAN)
TOPMOST(IRE) TOPVILLE(IRE)
ARENETTA(IRE)
ČAROKRÁSKA BIN SHADDAD(USA) RIVERMAN(USA)
EXPEDIENCY(USA)
ČIPKA(SLO) MYS
ČÍŠE

Dostihová kariéra

Pozdní kobylka, vytrvalkyně s velkým bojovným srdcem, absolvovala jako dvouletá pouze jeden ryze seznamovací start. I na začátku tříleté sezóny stále působila dětským dojmem a tak jsem ji naplánovali jen dva krátké starty na jaře a dva delší na podzim. Zde už ukázala něco ze svého potenciálu, když v obou startech ukázala silnou koncovku a vybojovala tabulové umístění. První půle čtyřleté sezony se ale vůbec nevyvedla a uvažovali jsem dokonce i o tom, že kobylka kvůli neuromotorickým problémům kariéru ukončí. Problém se nakonec naštěstí podařilo částečně vyřešit a kobylka ukončila sezónu jako lehká vítězka vytrvaleckého hdcpu.


Sezóna 2016 začala slibně, když Čárynka třikrát atakovala stupeň nejvyšší, ale pak opět přišlo zdravotní rozčarování. Zde nám velmi pomohl MVDr.Roman Vítek, který ji dal znovu do kupy a ukázal nám i to, co asi bylo špatně:)) Následovalo další těsné druhé místo, tentokrát z trojkového hdcpu a pak už konečně zasloužené vítězství! A to v hdcpu druhé kategorie!! Samozřejmě v sedle s ž.Martinou Havelkovou s kterou si Čárynka náramně rozumí:))


I proto, že jiný start naše propozice nenabízely a Čára byla stále ve výborné formě, završila kobylka sezonu v Ceně Prezidenta republiky(NL). Zde vybojovala slušné osmé místo, i když soudě dle toho kolik měla elánu po dostihu, možná pokud bychom nevolili opatrnou, defenzivní, taktiku, mohla Čáryrejka získat v pomalu rozběhnutém dostihu umístění lepší..

ROK POČET STARTŮ VÍTĚZSTVÍ UMÍSTĚNÍ DOTACE GH
2016 7 1 4 83.200 64,5
2015 6 1 2 25.750 47
2014 4 0 2 9.700 47.5
2013 1 0 0 0 -

ČÁRYREJKA ČÁRYREJKA ČÁRYREJKA ČÁRYREJKA ČÁRYREJKA ČÁRYREJKA ČÁRYREJKA ČÁRYREJKA ČÁRYREJKA ČÁRYREJKA ČÁRYREJKA ČÁRYREJKA ČÁRYREJKA ČÁRYREJKA ČÁRYREJKA ČÁRYREJKA ČÁRYREJKA ČÁRYREJKA ČÁRYREJKA ČÁRYREJKA ČÁRYREJKA ČÁRYREJKA ČÁRYREJKA ČÁRYREJKA ČÁRYREJKA ČÁRYREJKA ČÁRYREJKA ČÁRYREJKA ČÁRYREJKA ČÁRYREJKA ČÁRYREJKA ČÁRYREJKA ČÁRYREJKA Chyba! Obsah nemůže být vypsán!
< zpět | nahoru^ | mapa webu
© DZOLO 2006